Belka Oferta Belka

Torby foliowe

Oferowane Państwu torby foliowe są bardzo przydatne w codziennym życiu i korzystają z nich praktycznie wszyscy – podczas zakupów, transportu rozmaitych produktów czy w podróży. Dzięki temu doskonale sprawdzają się jako materiały reklamowe, ułatwiające dotarcie do Klienta i rozpropagowanie marki.

 

W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje toreb, dopasowanych do indywidualnych potrzeb zamawiającego. Mogą zakupić Państwo torby foliowe reklamowe w różnych kolorach i nanieść na nie dowolne nadruki w postaci logotypów firmy czy treści promocyjnych. Różnorodność detali oraz nasze duże możliwości produkcyjne, umożliwią całkowite zindywidualizowanie zamówienia.

 

Produkujemy torby foliowe, wykorzystując dwie metody:

Sitodruk

Posiada bardzo długą tradycję i jest powszechnie wykorzystywany. W technice druku sitowego stosuje się specjalne siatki osadzone na prostokątnych ramach, gdzie nakładane są szablony i przetłaczana jest specjalna farba. Jego zaletą jest bardzo duża trwałość, piękna, żywa kolorystyka, a także dowolność w uzyskiwaniu ciekawych efektów graficznych.

Druk fleksograficzny

Jest to uniwersalna metoda, bowiem stosuje się ją na różnym podłożu, a do uzyskania właściwego efektu wykorzystuje się elastyczne formy drukowe oraz ciekłe farby o dużej wsiąkliwości. Powstający nadruk jest bardzo wyraźny i zachowuje wysoką jakość przez długi czas. W związku z tym jest często stosowana w branży reklamowej.

 

Dzięki nowoczesnym maszynom zapewniamy najwyższą jakość toreb foliowych i realizowanie najbardziej skomplikowanych oraz rozbudowanych zleceń.