O nas

Najwyższa jakość oferowanych produktów

Witamy na stronie firmy BAGPRINT.

Naszą specjalnością są materiały promocyjne, głównie torby papierowe.

Producent opakowań reklamowych kompleksowo dbający o zaspokojenie potrzeb klienta – tak możemy określić naszą firmę. W naszej ofercie znajdziecie Państwo torby foliowe i papierowe o charakterze reklamowym, w różnych wymiarach i sposobach wykończenia. Nasza propozycja to także teczki firmowe oraz wizytówki, foldery, ulotki i inne.

Torby reklamowe to w dzisiejszych czasach doskonały sposób na promocję każdej firmy.

 

 

 

 

 

 

 

 

Torby papierowe
Ekologiczne torby papierowe są nie tylko efektowne, ale także praktyczne. Bogaty wybór możliwości w zakresie projektu pozwala na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb.

Torby foliowe
Torby foliowe w różnych typach i rozmiarach podkreślą renomę firmy i spowodują, że zostanie ona zapamiętana przez klientów. Są mocne, wygodne i funkcjonalne.

Projekt
Nasz zespół reprezentują graficy z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki nim jesteśmy w stanie zaoferować projekty na odpowiednim poziomie technicznym i artystycznym – od logotypu poprzez ulotki, foldery, plakaty i opakowania – torby papierowe i foliowe, na całych liniach graficznych kończąc.

Druk
Jako doświadczony producent na każdym etapie powstawania naszych toreb reklamowych, również druku, zwracamy uwagę na dobór materiałów i jakość reprodukowanych kolorów. Nie szczędzimy starań ani czasu na należyte przygotowanie maszyn i gotowych już nakładów do dalszej obróbki.

Realizacja
Staramy się by każde zlecenie, było zrealizowane na tym samym – wysokim poziomie jakości i obsługi. Zależy nam na dostarczaniu na czas gotowych produktów spełniających wymogi klientów – toreb reklamowych papierowych i foliowych, teczek oraz innych materiałów.